VPN
VPN

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od prywatności w Internecie

F‑Secure VPN

Bezpieczeństwo i prywatność w całym cyfrowym świecie.

 • Wypróbuj wersję bez ograniczeń przez 5 dni

 • Bezpłatna obsługa klienta

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Prywatność online w każdym miejscu

Wszyscy zostawiamy cyfrowy ślad. Jednak dzięki nieograniczonej usłudze VPN F-Service możesz decydować, komu pozwolimy go zobaczyć. Od prywatności online dzieli Cię jedno kliknięcie.

Bezpieczne, prywatne przeglądanie

Ciesz się odkrywaniem Internetu z zachowaniem prywatności dzięki bezpiecznemu połączeniu. Opracowana w celu zapewnienia wysokiego poziomu zabezpieczeń aplikacja F‑Secure VPN (wirtualnej sieci prywatnej) korzysta z naszego ponad 30-letniego doświadczenia w zakresie cyber­bezpieczeństwa, zapewniając ochronę każdemu z Twoich urządzeń.

Możliwość ukrycia adresu IP

Aplikacja F‑Secure VPN szyfruje połączenia i ukrywa Twój prawdziwy adres IP przed odwiedzanymi witrynami i Twoim dostawcą Internetu. Funkcja Tracking Protection zapobiega śledzeniu Twojej aktywności przez reklamodawców i zarabianiu przez nich pieniędzy kosztem Twojej prywatności.

Prywatność w publicznych sieciach Wi‑Fi

Automatyczna funkcja Wi‑Fi Protection zapewnia bezpieczeństwo danych online, chroniąc je przed hakerami i innymi ciekawskimi, kiedy korzystasz z publicznej sieci Wi‑Fi. Moduł Protection Statistics pozwala stwierdzić, jak dużo danych ochroniła aplikacja F‑Secure VPN. Statystyki obejmują między innymi liczbę prób śledzenia i zablokowanych witryn.

Możliwość zmiany lokalizacji adresu IP

Wybierz swoją wirtualną lokalizację z ponad 20 krajów, aby nie martwić się geograficznymi ograniczeniami i zapewnić sobie dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa w sieci. Ciesz się szybkim, niezawodnym połączeniem aplikacji F‑Secure VPN zarówno w domu, jak i podróży.

Usługa VPN, której możesz zaufać

Firma F‑Secure od ponad 30 lat broni cyfrowych praw swoich klientów. Jest ona zarejestrowana w Finlandii, dzięki czemu możesz korzystać z mechanizmów ochrony danych i praw konsumenta obowiązujących w Unii Europejskiej. W odróżnieniu od wielu innych bezpłatnych usług VPN nie tworzymy dzienników ruchu ani nie sprzedajemy i nie ujawniamy dotyczących go informacji.

Aplikacja FREEDOME VPN teraz nosi nazwę F‑Secure VPN. Nawet jeśli nadal korzystasz z aplikacji o nazwie FREEDOME VPN, nie musisz się martwić — chroni Cię ta sama, zaawansowana sieć VPN.

Kup aplikację F‑Secure VPN

Zacznij przeglądać w trybie prywatnym w domu i na publicznych sieciach Wi‑Fi dzięki F‑Secure VPN.

 
1 urządzenie
1 rok
219 Kup teraz
Najpopularniejsza opcja
3 urządzeń
1 rok
309 Kup teraz
 
5 urządzeń
1 rok
349 Kup teraz
 
1 urządzenie
2 lata
389 Kup teraz
Najpopularniejsza opcja
3 urządzeń
2 lata
539 Kup teraz
 
5 urządzeń
2 lata
629 Kup teraz
 • Bezpłatna obsługa

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

 • Aplikacja dostępna na komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android i iOS

 • Bezpieczna płatność

*Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Firma Clever­bridge GmbH jest odsprzedawcą firmy F‑Secure i pełni funkcję Twojego partnera w odniesieniu do wszystkich zakupów w tym sklepie.

Miliony klientów wybrały rozwiązania F‑Secure

Stabilny program, który nie spowalnia komputera. Funkcja VPN dla telefonu i tabletu działa świetnie. Miło jest mieć możliwość korzystania z usług z mojego macierzystego regionu, kiedy jestem za granicą.

– Tommy (Smartson)

Aplikacja działa bardzo dobrze i nie kosztuje zbyt wiele. Cieszę się, że dzięki niej mogę zachować anonimowość online.

– Magnus (Smartson)

Przydatne funkcje udostępniania subskrypcji członkom rodziny. Aplikacja do surfowania za granicą z użyciem sieci VPN jest naprawdę dobra. Jest również prosta i łatwa w obsłudze.

– Kim (Smartson)

Łatwość użytkowania i bezpieczne surfowanie w sieci.

– Joni (Smartson)

Porównaj opcje subskrypcji

Pakiet Total to najbardziej kompleksowe rozwiązanie, jeśli chodzi o ochronę cyfrowego życia. Sprawdź, co obejmuje pakiet Total w porównaniu do aplikacji F‑Secure VPN.

Osobista usługa VPN

Chroń prywatność, szyfrując połączenia i ukrywając swój prawdziwy adres IP w odwiedzanych witrynach.

Ochrona połączeń Wi‑Fi

Twoje połączenie z Internetem zostaje zabezpieczone w sposób uniemożliwiający atak hakerów podczas korzystania z publicznej sieci Wi‑Fi.

Wirtualna lokalizacja

Możesz również zmienić swoją wirtualną lokalizację, zyskując w ten sposób dodatkową warstwę prywatności.

Ochrona przed śledzeniem

Zapobiegaj śledzeniu aktywności przez reklamodawców i zarabianiu przez nich pieniędzy kosztem Twojej prywatności.

Wyłącznik awaryjny

Zapobiegaj przypadkowym wyciekom danych do Internetu w razie chwilowego przerwania połączenia VPN. Funkcja jest dostępna w systemach Windows i Android oraz na komputerach Mac.

Statystyki ochrony

Sprawdzaj, ile ruchu zabezpieczyła usługa VPN oraz ile prób śledzenia i witryn zostało zablokowanych.

Zaufane sieci Wi‑Fi

Możesz pominąć tunelowanie za pośrednictwem usługi VPN w zaufanych sieciach Wi‑Fi, na przykład w sieci domowej czy na urządzeniach z systemem Android.

Ruch bez ograniczeń

Przeglądaj zawartość, pobieraj pliki i dowolnie korzystaj z Internetu bez ograniczeń przepustowości i ilości przesyłanych danych.

Ograniczony

Antywirus

Chroń urządzenia przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem ransom­ware, adware i spyware, key­loggerami oraz innymi złośliwymi programami, korzystając z naszej wielokrotnie nagradzanej technologii.

Ochrona podczas przeglądania

Odkrywaj Internet w bezpieczny sposób, unikając szkodliwych i niebezpiecznych witryn oraz innych zagrożeń i dbając o prywatność.

Ochrona przed oprogramowaniem ransom­ware

Zawsze wyprzedzaj internetowych przestępców i chroń się przed coraz powszechniejszymi zagrożeniami ze strony oprogramowania ransom­ware.

Ochrona bankowości

Funkcja ochrony bankowości powiadomi Cię, kiedy przejdziesz do bezpiecznej witryny banku, i ochroni Twoje pieniądze, odpowiednio zabezpieczając połączenie.

Kontrola rodzicielska

Chroń dzieci w Internecie, konfigurując reguły dla rodziny obejmujące limity czasu spędzanego online i funkcje blokowania szkodliwej zawartości.

Tryb gier

Ciesz się bezpiecznym graniem bez utraty wydajności na komputerach z systemem Windows.

Menedżer haseł

Przechowuj bezpiecznie hasła i uzyskuj do nich dostęp z dowolnego urządzenia. Otrzymuj powiadomienia w przypadku słabych lub powtarzających się haseł oraz generuj silne hasła.

Automatyczne wypełnianie formularzy z danymi

Ułatw sobie i przyspiesz logowanie do usług online, automatycznie wypełniając formularze przy użyciu zapisanych nazw użytkownika i haseł.

Monitorowanie tożsamości online

Stosujemy techniki wywiadowcze i monitorujemy sieć Tor przez całą dobę, co pozwala stwierdzić, czy Twoje dane osobowe nie zostały ujawnione w wycieku.

Alerty dotyczące wycieków

Uzyskuj dostosowane porady specjalistów w przypadku obecności w wycieku Twoich danych, takich jak adres e‑mail, numer karty kredytowej czy numer telefonu.

Pomoc w przypadku kradzieży tożsamości

Korzystaj z pomocy specjalistów w przypadku kradzieży tożsamości lub wycieku Twoich danych osobowych do Internetu.

Konto My F‑Secure

Odnawiaj subskrypcje i zarządzaj ochroną za pośrednictwem łatwej w użyciu, dedykowanej usługi.

Zdalne zarządzanie

Odnawiaj subskrypcje i zarządzaj ochroną za pośrednictwem dedykowanej aplikacji zabezpieczającej.

Bezpłatna obsługa klienta

Uzyskuj bezpłatną pomoc i porady specjalistów z firmy F‑Secure.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za zakup, jeśli produkt Ci nie odpowiada.

Wiele wersji językowych

Możesz wybrać język interfejsu produktu spośród 20 dostępnych wersji.

Bezpłatny okres próbny przez 5 dni — zarejestruj się, aby rozpocząć

Nie jesteś jeszcze gotowy na zakup? Nie ma problemu. Wypełnij formularz, a następnie dodaj pełną ochronę dla maksymalnie 3 urządzeń.

Przypomnimy Ci o zakończeniu okresu próbnego, abyś mógł kontynuować ochronę za pomocą funkcji, które chcesz wygodnie kupić w usłudze My F‑Secure. Opłaty nie będą naliczane automatycznie.

 • Bezpłatna obsługa klienta

 • Karta kredytowa nie jest wymagana

 • Wersja próbna nie zobowiązuje do zakupu produktu

Szczegóły techniczne

Obsługiwane platformy

 • Windows 8.1, Windows 10, Windows 11

 • macOS 10.15 lub nowszy

 • iOS 14.2 lub nowszy

 • Android 8.0 lub nowszy

Dostępność

Dostępne wersje językowe

čeština, dansk, Deutsch, English, español, français, français canadien, italiano, magyar, Neder­lands, norsk, polski, português, português brasileiro, suomi, svenska, русский, 日本語, 한국어, 繁體中文 (香港)

Często zadawane pytania na temat aplikacji F‑Secure VPN

Tak. Gdy nawiązujesz połączenie z aplikacją F‑Secure VPN, możesz wybrać lokalizację serwera w jednym z ponad 20 krajów W niektórych krajach jest dostępnych kilka lokalizacji do wyboru. Zazwyczaj bliższe lokalizacje zapewniają wyższą wydajność w porównaniu z bramami na drugim końcu świata. Zobacz wirtualne lokalizacje dostępne w aplikacji F‑Secure VPN.

Aplikacja F‑Secure VPN jest dostępna na całym świecie z wyjątkiem określonych krajów. Zobacz listę krajów, w których jest dostępna aplikacja F‑Secure VPN.

Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.15 lub nowszy, iOS 14.2 lub nowszy, Android 8.0 lub nowszy.

Dzięki funkcji wyłącznika aplikacja F‑Secure VPN zapobiega przypadkowym wyciekom danych do Internetu w razie chwilowego przerwania połączenia sieci VPN. Funkcja jest dostępna w systemach Windows i Android oraz na komputerach Mac.

Jeśli masz już zakupioną aplikację F‑Secure VPN, musisz utworzyć konto My F‑Secure, aby zacząć chronić swoje urządzenia. Rejestracja trwa tylko chwilę i pozwala zebrać wszystkie dane dotyczące bezpieczeństwa w jednej, łatwej w użyciu usłudze.

Wiele osób ma więcej niż jedno urządzenie, więc sprawdzanie, czy wszystkie są chronione, może być trudne. Konto My F‑Secure umożliwia podgląd całej subskrypcji i wszystkich urządzeń, podczas gdy w aplikacji F‑Secure VPN można kontrolować stan ochrony tylko poszczególnych urządzeń.

Konto My F‑Secure pozwala sprawdzać liczbę wolnych licencji, dodawać i usuwać urządzenia oraz udostępniać licencje członkom rodziny. Możesz także wyświetlać datę wygaśnięcia i przedłużać subskrypcje, sprawdzać ceny i rozszerzać ochronę o inne produkty F‑Secure.

Konto My F‑Secure stanowi centrum ochrony. To miejsce, w którym możesz wyświetlać wszystkie urządzenia chronione w ramach subskrypcji F‑Secure i nimi zarządzać.

Konto My F‑Secure umożliwia dostosowywanie zabezpieczeń do indywidualnych potrzeb, pozwalając na dodawanie i usuwanie urządzeń, przeglądanie cen i opcji subskrypcji, zakup innych produktów i zarządzanie funkcjami kontroli rodzicielskiej.

Jeśli korzystasz już z aplikacji F‑Secure Internet Security lub ID Protection i masz kod subskrypcji dla aplikacji F‑Secure VPN (wcześniej noszącej nazwę FREEDOME VPN), to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Po uruchomieniu aplikacji F‑Secure VPN Twoja subskrypcja zostanie automatycznie uaktualniona do pakietu F‑Secure Total. To oznacza, że jeden z produktów wchodzących w skład pakietu Total otrzymasz bezpłatnie.

F‑Secure Total to kompletny pakiet ochrony online, który obejmuje aplikację F‑Secure Internet Security z funkcją antywirusa, aplikację F‑Secure ID Protection pozwalającą chronić hasła i tożsamość w Internecie oraz aplikację F‑Secure VPN służącą do ochrony prywatności.

Aby uzyskać rozszerzenie do pakietu F‑Secure Total, zaloguj się do konta My F‑Secure i wprowadź kod subskrypcji otrzymany przy zakupie aplikacji F‑Secure VPN. Jeśli masz ważną subskrypcję aplikacji F‑Secure Internet Security lub ID Protection, zostanie ona automatycznie rozszerzona, aby objąć wszystkie elementy pakietu Total. Czas z subskrypcji aplikacji VPN zostanie dodany do nowej subskrypcji.

Jeśli masz konto My F‑Secure, zaloguj się do niego, kliknij przycisk „Odnów teraz” i postępuj według instrukcji.

Jeśli jeszcze nie masz konta My F‑Secure, kup aplikację F‑Secure VPN i postępuj według instrukcji.

Jeśli masz kupon (voucher), ale nie masz jeszcze konta My F‑Secure, utwórz konto i wprowadź kod subskrypcji, aby aktywować licencje. Urządzenia z zainstalowaną już aplikacją F‑Secure VPN staną się widoczne na koncie My F‑Secure po zalogowaniu się na nie w tej aplikacji.

Pamiętaj, że po wygaśnięciu subskrypcji urządzenia pozostaną niechronione, dopóki nie zalogujesz się do konta My F‑Secure w aplikacji F‑Secure VPN na każdym z nich.

Tak, testowanie F-Secure VPN wymaga konta My F-Secure. Możesz wypróbować VPN za darmo przez 5 dni.

F‑Secure FREEDOME VPN to teraz F‑Secure VPN, a stara aplikacja dobiegnie końca w 2024 roku. Jeśli Twoja aplikacja F‑Secure VPN nosi nazwę Freedome i masz konto My F‑Secure, zaktualizuj ją tutaj.

Jeśli nie masz konta My F‑Secure, zaktualizuj je tutaj.

Usługa F‑Secure VPN przekierowuje ruch internetowy na serwer zdalny i ukrywa Twój adres IP. Ukryty adres IP działa jak bezpieczny i zaszyfrowany tunel dla połączenia internetowego i uniemożliwia przestępcom internetowym szpiegowanie Twojej aktywności online. Zaszyfrowanie adresu IP sprawia, że rzeczywisty adres IP wygląda, jakby pochodził z innej lokalizacji, co pozwala wyeliminować szpiegowanie i śledzenie, zarówno przez przestępców internetowych, jak i reklamodawców czy dostawców usług internetowych.

Po ustanowieniu bezpiecznego połączenia VPN można także uzyskać dostęp do treści ograniczonych geograficznie, które w przeciwnym razie byłyby zablokowane w Twojej bieżącej lokalizacji. W ten sposób usługi VPN, takie jak F‑Secure VPN, pomagają poszerzyć dostępną zawartość, a w niektórych krajach także ominąć cenzurę internetową.

Łączenie się z serwerem F‑Secure VPN jest prostym procesem i zapewnia ochronę za pomocą bezpiecznego połączenia. F‑Secure VPN działa bezproblemowo zarówno jako aplikacja na komputerze stacjonarnym, jak i jako aplikacja mobilna. Za pomocą aplikacji możesz z łatwością aktywować VPN i zmienić swoją lokalizację. Wszystko, co musisz zrobić, aby połączyć się z siecią VPN, to otworzyć aplikację i włączyć F‑Secure VPN. Wystarczy jedno kliknięcie i przeglądanie Internetu jest chronione niemal natychmiast.

Możesz także wybrać opcję automatycznego aktywowania sieci VPN podczas uruchamiania urządzenia. Dzięki temu Twój ruch internetowy będzie od razu chroniony. Po nawiązaniu połączenia z serwerem F‑Secure VPN Twój adres IP natychmiast się zmieni, a sieć VPN będzie chronić przeglądanie stron internetowych. Domyślna lokalizacja używana przez sieć VPN to taka, która zapewnia najlepsze połączenie. Możesz jednak zmienić swoją lokalizację w dowolnym momencie w widoku głównym. Zaawansowani użytkownicy mogą także zmienić protokół VPN w ustawieniach.

Gdy połączysz się z siecią F‑Secure VPN, widoczna lokalizacja, z której używasz Internetu, jest inna niż rzeczywista. Dzieje się tak dlatego, że F‑Secure VPN korzysta z wielu serwerów VPN na całym świecie. Po aktywowaniu usługi VPN Twój ruch internetowy zostanie przekierowany przez jeden z serwerów zdalnych.

Twoje połączenie internetowe zostanie zaszyfrowane, a lokalizacja zostanie ukryta przed innymi. Usługa VPN zmienia Twój prawdziwy adres IP na fizyczną lokalizację serwera VPN (zamiast Twojej rzeczywistej lokalizacji). To oznacza, że gdy przeglądasz strony internetowe przy użyciu sieci VPN, Twój ruch sieciowy jest oparty na lokalizacji serwera VPN i możesz uzyskać dostęp do zawartości ograniczonej geograficznie (jest to jedna z korzyści).

Poza usługami VPN opartymi na miesięcznej lub rocznej subskrypcji istnieją także alternatywne wirtualne sieci prywatne, które rzekomo są bezpłatne. Jeśli jednak nie płacisz za usługę VPN pieniędzmi, w zamian dajesz coś innego. Jest to Twoja prywatność i poufne dane, takie jak historia przeglądania, adres IP i szczegóły Twojej aktywności online.

W najgorszym przypadku te informacje mogą zostać wykorzystane do śledzenia Cię w świecie rzeczywistym. Ponadto dostawcy bezpłatnych usług VPN sprzedają dane swoich użytkowników reklamodawcom. Szybkość połączenia bezpłatnych usług VPN zazwyczaj jest niska i brakuje im dodatkowych funkcji zabezpieczających, które oferują usługi VPN premium.

Zamiast pobierać darmową usługę VPN i narażać swoją prywatność online, wypróbuj bezpłatnie usługę F‑Secure VPN i skorzystaj z bezpiecznego i prywatnego dostępu do Internetu.

Jesteś już naszym klientem i chcesz odnowić subskrypcję?

Mam aplikację F‑Secure VPN

Zapoznaj się z opcjami odnawiania subskrypcji aplikacji F‑Secure VPN (wcześniej noszącej nazwę FREEDOME VPN) i kontynuuj subskrypcję.

Mam pakiet F‑Secure Total

Jeśli masz aplikację F‑Secure VPN (wcześniej noszącą nazwę FREEDOME VPN) w ramach subskrypcji pakietu Total, zaloguj się do konta My F‑Secure w celu odnowienia.

Kup teraz, aby zadbać o ochronę